Tilsette - kontakt

Navn Stilling Telefon E-post
Seljord Personal   35065950

post@seljordpersonal.no

Bjørn T. Lia Daglig leiar 90641345 bjorn@seljordpersonal.no
Anne Oddny Foldøy Nestleiar/Ansvarleg Arbeid med Bistand 97090887 anne.oddny.foldoy@seljordpersonal.no
Ole Thorstensen Ansvarleg arbeidsretta  aktivitet 91812881 ole@seljordpersonal.no
Åsne G. Køhn Ansvarleg JobbNÅ! 47684319 asne@seljordpersonal.no
Torolf Eid Ansvarleg JobbNÅ! 95482687 torolf@seljordpersonal.no
Rune Aarhus Ansvarleg Avklaring 95996195 rune@seljordpersonal.no
Ole Jonny Flatland Ansvarleg APS 48031629 ole.jonny@seljordpersonal.no
 
Mari-Ann Haugeberg Avdelingsleiar Seljord Vev og Garnsenter og Ansvarleg VTA 90824111 mari.ann.haugeberg@seljordpersonal.no
Jan Borke Ansvarleg grossistverksemda Seljord Vev og Garnsenter 97540399  jan@seljordpersonal.no
Guro Mariann Flatland Ansvarleg butikk/kafe Seljord Vev og Garnsenter 90369175 guro@seljordpersonal.no
Inger Kristine Madsen Ansvarleg butikk/kafe Seljord Vev og Garnsenter 90068707 inger.kristine@seljordpersonal.no

 

Åpningstider

Seljord Personal - Man-Fre 0800-1530

Seljord vev- og garnsenter - Man-Lør 1000-1500, Tors 1000-1700